İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı İstanbul’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. CTM temizlik inşaat sonrası temizliğini 2 ana kategoriye ayırmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik; bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır. İLETİŞİM

İnşaat Sonrası Temizlik Malzemeleri & Uygulamalar 
  • Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve temizlenmesi
  • Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği
  • Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması
  • Lavabo ve banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması
  • Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi
  • Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması
İnşaat Sonrası Temizlik

CTM Temizlik şirketi siz değerli müşterilerimize bu konuda ‘da uzman kadrosu ile tüm İstanbul Anadolu yakası & Avrupa yakası, da hizmet vermektedir.  İnşaat temizliği konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz Ctm temizlik şirketi olarak sizlere bu hizmeti sunarken en iyi ve en kaliteli uygun fiyat seçenekleri alternatif olarak sunulmaktadır.

inşaat temizliği işi bir mekanın ilk defa temizlik yapılması gereken inşaat atıkları seramiklerin üzerindeki derz kalıntıları ve pima penlerin üzerindeki etiketlerin alınması tam anlamı ile geniş kapsamlı ve detaylı temizlik aşamasıdır. CTM Temizlik inşaat temizliği ev temizliği, ofis temizliği, hastane ,cam iç ve dış cephe temizliği ,yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirmektedir. Site ve plazaların inşaat sonrası ve devamlı temizlik işlerinin yanında eğer arzu ederseniz düzenli sözleşmeli temizlik işlerinizi de yapabiliriz.

CTM Temizik Şirketi her türlü kaba ve ince inşaat temizlikleri yapmaktadır. İnşaat şantiye alanlarının temizliğini korumak için vasıfsız personel temini sağlamaktadır. Ekibimiz sabah malzemelerle birlikte gelir, telefonda belirtilen bütün alanlar temizlenir, iş bitiminde yeri detaylı bir şekilde kontrol ederek iş teslim belgesi ve müşteri memnuniyet formunu doldurarak ödemeyi çalışanlarımıza yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir