Koltuk Yıkama

Ev temizliğinin, en zor işidir, koltuk yıkama. Yerinden kaldırılması, tozunu alması bir hayli zor, hatta kimileri için imkansızdır. Yalnız yaşayan kişiler, yaşlı çiftler, hastalar koltukları yerinden oynatmakta bile zorlanırlar. Koltuk yıkamak için, kimi evlerde halı yıkama makineleri kullanılır. Fakat bu tür evde kullanılan pahalı ve kullanımı zor olan makinelerin, tüm lekeleri çıkaramayacağı ve tam temizlik sağlamayacağı, bilinen bir gerçektir.
Bu sebeple kapsamlı bir temizlik firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. CTM temizlik bu tür temizliği zor koltuklarınızın, oturma gruplarınızın, sandalyelerinizin temizliğini en üst seviyede kaliteyle yapmaktadır. Yılların tecrübesinin getirdiği bilgi birikimi sayesinde, müşterilerimizi memnun etmek, elimizden geldiğince yardımcı olmak için, tüm imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Ev ve iş yerinizdeki elde olan imkanlarla yıkanması çok zor olan, koltuk, kanepe, oturma gruplarınız ve diğer tüm eşyalarınızı, CTM Temizlik’ in deneyimli elemanlarına teslim etmeniz halinde, ödeyeceğiniz çok uygun fiyatlarla temizliğinizi tamamlamış olacaksınız.

Koltuk Yıkama

Özellikle çocukların olduğu yerlerde, bir şeyler yenip içildiğinde veya farklı olaylar neticesinde, koltuklarda, temizlenmesi zor lekeler meydana gelebilir. Bu lekeler de, silindikçe, koltuklarınızın içine iyice işler ve zamanla, çıkması imkansız lekeler haline gelirler. Bu lekelerin çıkarılması imkansız olduğundan, koltuklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da, bazı zamanlarda çok pahalıya mal olabilir.
Halbuki koltuklarınızdaki herhangi bir leke oluşumunun ardından, koltuklarınızı  temizlettiğiniz de eskisinden daha temiz ve canlı renklerde koltuk takımınızı geri alma şansına sahip olabilirsiniz. Koltuk yıkama için ödeyeceğiniz küçük ücretler sayesinde, yeni koltuk alma, koltuklarınızın döşemesini değiştirme gibi çok külfetli masraflardan kurtulmuş olacaksınız. CTM Temizlik bünyesinde barındığı kalifiye elemanları ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle bezenmiş olan son model makineleriyle, en kaliteli temizliği, müşterilerine vadetmektedir. İLETİŞİM 

Peki, Yıkanan Koltuklar Ne Kadar Sürede Kurur?

Evde koltuk yıkama hizmetimizden faydalanıp, koltuklarınızı bizim aracılığımızla temizlettiğiniz zaman, koltuklarınızı özel makinelerimizle kurutmamızın ardından, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev sahiplerine, iş yerlerine büyük kolaylık sağlayan koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde, önemli misafirleriniz gelecekse veya önemli toplantılarınız varsa, her türlü eşyanızın temizliğini bir günde, hatta birkaç saatte yaptırabilirsiniz.

Hangi Lekeler Evde Koltuk Yıkama Hizmeti Aracılığıyla Temizlenebilir?

Koltuklarınızda, oturma gruplarınızda, salon takımlarınızda, antika berjerlerinizde, sandalyelerinizde, kısacası aklınıza gelebilecek her ev eşyanız da bulunan lekeleri, CTM Temizlik bünyesindeki, temizlik hizmetimiz sayesinde, çıkarabilirsiniz. Mürekkep lekesi, çay lekesi, kahve ve diğer içecek lekeleri, boya lekeleri, meyve suyu lekeleri, yağ lekesi, yapıştırıcı lekesi gibi çıkarılması zor lekeleri, koltuklarınızdan söküp temizliyoruz. Firmamızla iletişime geçerek, koltuklarınızda bulunan lekeler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir