Ofis Temizliği

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti
 • İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun şekilde güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır.
 • İhtiyacımız olan bütün temizlik malzemeleri (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
 • Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın detaylı şekilde yapılmaktadır.
 • Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.
 • Ofiste yapılacak işlere göre 120 TL – 200 TL arası fiyat verilme cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizaynıdır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar. CTM TEMİZLİK

Ofis Temizliği
Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler
 • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
 • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
 • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
 • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
 • Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
 • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.
İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Şirketimizin merkezi İstanbul da bulunduğu için müşterilerimizin İstanbul il sınırları içinde ofis temizlik şirketleri talepleri karşılanmaktadır.

İnşaat sonrası ofis temizliği hizmeti de sunuyoruz!

Devam eden ofis temizlik hizmetinin yanı sıra diyelim yeni ofis kiraladınız tadilat işlemleriniz bittikten sonra ofise yerleşmeden önce Profesyonel bir ofis temizlik şirketi tarafından detaylı temizlik yaptırmanız gerektiğinde CTM temizlik en iyi temizlik personelleri ve kaliteli deterjanları ile hizmete hazırdır.

Part-time ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Ofis çalışanlarının rahatsız edilmemesi adına akşamları müşterilerimizin çalışmadığı saatlerde masa temizliği, çöplerin toplanması, zeminlerin temizlenmesi, WC’lerin detaylı temizliği yapılmaktadır. Part-time ofis temizliği hizmeti verdiğimiz müşterilerimize Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe akşamları 18:00-20:00 saatleri arasında genel temizlik hafta sonu cumartesi veya Pazar günü detay temizlik hizmeti verilmektedir.

One thought on “Ofis Temizliği

 1. İşyerime yaptığınız dezenfekte genel temizlikten dolayı müdürünüz cem beye elemanlarınız hakan bey murat bey ilimdar bey serpil hanıma ayrı ayrı teşekkür ederim ilk defa güler yüzlü hij yenik ekiple tanıştığım için çok memnun kaldım arkadaşlarıma kesinlikle tasviye edecem iyi çalışmalar

  1. Merhaba Erdal Bey. Siz değerli müşterilerimize her zaman güler yüzlü ve iyi yaklaşmaktayız. Sizler için her zaman en iyisini istemekte ve yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 2. Ctmtemizlik kaliteli ve titiz temizlik hizmetinizden dolayı çok teşekkür ediyorum . Kesimlikle tavsiye ediyorum bence güvenin adresi.

  1. Merhaba Ali Bey. Bizi bu denli tavsiye etmeniz bizi onure ve mutlu ediyor sizlerin memnun kalması bizi gerçekten mutlu ediyor sizler için her zaman burdayız.

 3. Cem bey hayırlı olsun kartal lütfü kırdar hastanesi istanbul da yapmış olduğun hizmet ler için çok teşekkür ederim yine bizle çalışmanız için sizi burada görmeyi umuyorum ekibimiz ve sizlere elinize ve emeginize sağlık sağlıklı temiz günler diliyorum

  1. Merhabalar Ali Rıza Bey. Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Sizinle çalışmakta bizim için onur verici bir işti teşekkürler eder iyi günler dileriz.

  1. Merhabalar Atilla Bey. Sizleri bu denli memnun ettiğimiz için kendimizle gurur duymaktayız. Sizler için her zaman elimiz den gelenin en iyisini yapmaktayız. İyi günler dileriz.

  1. Merhabalar Özkan Bey. Sizlerin memnun kalması için elimiz den geleni yapmaktayız. İyi günler dileriz Özkan Bey.

 4. Merhabalar son zamanlarda corona vürüsü nedeniyle araçım ve ofisimi temizlemek üzere arayış içinde bulundum çoğu firma içine su karıştırdıklarını duydum ilk başda tedirgindim cem beyle iletişime geçip iyice sordum ve onlarsa ilk önce aracıma uyguladı ve sonra da ofisimizi için ilaçlama yapıldı cem bey teşekkğrler

  1. Merhabalar Kadir Bey. Günümüz de bulunan corona virüsü nedeniyle yaptığımız hizmette artık daha titizli ve önlemler almış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin sağlıgını ön planda tutarak temizliklerine daha çok önem vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Kadir Bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir