AVM Temizliği

AVM Temizliğinde Profesyonellik

AVM temizliği hizmetleri alanında gerekli olan eğitimlerini almış, tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından sağlanmalıdır. Gerekli olan temizlik cihazları, makineleri ve kaliteli ürünleri temin edebilecek, bunların kullanımı doğru şekilde gerçekleştirebilecek bir ekibe gereksinim vardır.

CTM Temizlik olarak biler sizlere bu kaliteli hizmetlerimize uygun fiyatlandırma prensiplerimize ile sunmaktayız. Eğer sizlerin de AVM iç mekân ve diğer alanları için temizlik işlemi yaptırabileceğiniz kaliteli bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz.

Alışveriş Merkezi içi ve ortak alanları,yemek alanlarının temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Firmamız avm içi mağazaların periyodik genel temizlik ihtiyacına da çözümler üretmektedir. İLETİŞİM 

Avm Temizliği
AVM Temizliği Nasıl Yapılır?

Alışveriş merkezleri, her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği insan trafiği açısından yoğun mekanlardır. Bu nedenle de çok sık kirlenirler. Düzenli olarak temizlenmemeleri ise AVM’lerin kurumsal bir görüntü sergilemelerinin önüne geçecektir. Ayrıca profesyonel ekipler tarafından düzenli olarak temizlenmeyen bir alışveriş merkezi, bulaşıcı hastalıkların yayılması için elverişli bir ortam haline gelebilir. Bu da insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden bir durumdur. Çocukların hatta bebeklerin dahi vakit geçirdiği bu merkezler, düzenli olarak temizlendiklerin de, insanların vakit geçirebileceği ideal ortamlar haline gelirler. Ancak AVM temizliği mutlaka işinde uzman bir temizlik şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda CMT Temizlik, eğitimli personeli ve yeni nesil temizlik ekipmanları ile kaliteli ve güvenilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

AVM’lerin hem dışarıdan hem de içeriden temiz görünmesi, tercih edilebilirlikleri açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle alışveriş merkezlerinin sadece içinin değil, dış cephelerinde yer alan camlarının da temizlenmesi sağlanmalıdır. Ayrıca alışveriş merkezlerinde yer alan depo, yük indirme bindirme alanları ve otoparklar gibi yerlerin temizliği de deneyimli personel ve modern ekipmanlar sayesinde özenle gerçekleştirilebilmektedir. Siz de AVM temizliği konusunda uzman bir temizlik firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, temizlik konusunda eğitimli personelden kaliteli bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir