Günlük Ev Temizliği

Günlük Ev temizliği hizmetleri kapsamı

Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu arada evde temizlik bir egzersiz niteliğindedir.

Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz.İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Günlük Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak CTM Temizlik Günlük Ev Temizliği tarafından eğitimlidir.Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlamaktadır.Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dâhil 1 Saat istirahat kullanabileceklerdir.Çalışma saatleri içinde temizlenmesi gereken sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler. Diğer Hizmetlerimiz

Günlük ev temizliği

Mutfak temizliği;Bayan temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir.

Banyo temizliği;Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.

Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur.Eldivenlerini değiştirir.

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 9 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

One thought on “Günlük Ev Temizliği

 1. Ctm temizlik Şirketi profesyonel kadrosu ve güleryüzlü hizmeti ile sektör olarak dürüst , dinamik ve sorumluluk sahibi olmakla birlikte işlerini özveri ve titizlikle yapan bir sirket başta cem bey’e ve ekip arkadaşlarına Şirketimiz adına memnuniyetlerimizi ve şükranlarımı zı sunuyorum hiç düşünmeden tercih edicegimiz şirketlerin en başında CTM TEMİZLİK ŞİRKETİNİN geldiğini samimiyetimizle bildirmek isteriz saygılar hayırlı işler dileriz ..

  1. Merhabalar Tolga Bey. İyi akşamlar dileriz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin memnun kalması için elimizden gelen özverili çalışmayı sunmaktayız.

 2. Cem bey işçiliğinizi çok begeniyoru işinizin hakkını veriyorsunuz kaliteniz refaransınız olsun herkese tavsiye ediyorum saygılar

  1. Merhaba Murteza Bey. Sizlerin memnun kalması için elimizden geleni yapmaktayız iyi günler dileriz.

 3. Cem bey yapmış olduğunuz temizlikten dolayı çok teşekkür ederim.Sizten çalışmaktan dolayı çok memnun kaldık.Başarilarinizin devamını dilerim.

  1. Merhabalar Serkan Bey. Sizinle birlikte olup sizler için çalışmak bizim için onure edici bir işti teşekkür ediyor iyi günler diliyoruz.

  1. Merhabalar Umut Bey. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin memnun kalması için elimiz den geleni yapmaktayız. İyi günler dileriz Umut Bey.

 4. Ellerinize sağlık evimizi hem dezenfekte hem. Temizlik yaptırdık. Bu zor günlerde bize yardımcı olan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar

 5. Herkese merhaba tahmin ediyorumki internet üzerinden herhangi bir şey almaya çalışırken yorumlara hepimiz dikkat ediyoruz ve bu sebepten gönlümüz rahat etsin diye yaziyorum. Sevgili ctm temilik çalışanları hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum ve bana vermiş olduğunuz ev temizliği hizmetizden dolayı çok teşekkür ediyorum sayenizde bu kötü günlerde daha temiz bir ortamda kaliyorum hizmetiniz için çok çok teşekürler.

  1. Merhaba Sergen Bey. Sizler için elimiz den geleni her zaman yapmaktayız. Sizlerin memnun kalması bizim en önemli prensiplerimiz den birisidir. Sizler bizim ailemizsiniz. Biz teşekkür eder ve iyi günler dileriz.

 6. Gerçekten işini layığıyla yapan temizlik şirketi ctmtemizlik işin 1 numara. Evimin temizliğini güvenle teslim ettim ve tertemiz geri teslim aldım. Teşekkürler ctmtemizlik.

  1. Merhabalar Ayhan Bey. Sizlerin memnun kalması için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaktayız. işimizi öz verili bir şekilde yapmak en önemli prensiplerimiz den birisidir. İyi günler dilerim.

 7. Merhaba ben hem iş yerimi hemde evimi temizlettim ve çok memnun kaldim ve herkeze tavsiye ederim başırılı ekipleriyle işinin uzmanları teşekürler 😊

  1. Merhabalar Hacer Hanım. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin memnun kalması için elimiz den geleni yapmaktayız sizler için her zaman yollardayız. İyi günler dileriz Hacer Hanım.

 8. Çok güzel bir firma Arkadaş tavsiyesi üzerine çağırdım temizlik ve titizlik adına ben memnun kaldım tavsiye ederim. Hayirli isler

  1. Merhabalar Safiye Hanım. Sizlerin memnun kalması için elimizden geleni yapmaktayız. İyi günler dileriz Safiye Hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir