Kamu Kurum ve Kuruluşları Temizliği

Toplumun ortak kullanımına açık olan kamu kurum ve kuruluşlarının, belirli zaman aralıklarıyla düzenli ve hijyenik olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşları Temizliği yapılması gereken öncelikli işlem, temizliği yapılacak kurumun keşfidir. Temizlik konusunda deneyim sahibi personelimiz incelemelerinin ardından durum raporu hazırlayarak yetkili kişileri yapılacak işlemler hakkında bilgilendirir.

Kurumların yalnızca görünür yerlerinde değil, görünmeyen yerlerinde de kir ve bakteri oluşabileceğinin farkında olan temizlik personelimiz, tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşları Temizliği hizmetleri, uzman personelimiz tarafından, kurumların işletme, bakım ve onarım yönetmeliklerine uygun olarak yapılmaktadır. Diğer hizmetlerimiz…

Kamu kurum ve kuruluşlarının temizliği

Devletin halka hizmeti doğrudan sağlayabilmek için kullandığı kamu kurumları belli prensipler dahilinde yönetilmektedir. Gün içerisinde sekiz saat ve daha fazla hizmet verebilen bu kurumlarda hayati önem taşıyan belgeler işlenmekte, vatandaşın günlük, işiyle ilgili veya başka konularda birçok problemi resmi olarak çözülmektedir.

İş böyle olunca yoğun bir iş sirkülasyonunda hijyenin ne kadar önemli olduğu ön plana çıkmaktadır. Kullanılan masalar, zeminler hatta makineler bile her türlü bakteriye açık olup gidip gelen insanlar da bu Kamu Kurum ve Kuruluşları Temizliğinden etkilenmektedir.

Bu kurumlarda temizlik yapılırken tuvaletlerin, çay ocaklarının, masaların, yerlerin ve aklınıza gelebilecek her yerin temizliği uygun ürünlerle ayrı ayrı olarak yapılmalıdır. İnsanların bir araya geldiği yerlerden biri olan bu kuruluşların hastalıkların kolayca yayılabileceği yerler olduğu unutulmayıp en ince detayın göz önünde bulundurulması gerekir. Havalandırma gibi problemler de göz önüne alınarak solunduğunda zarar verebilecek, sürekli koku oluşturacak ürünlerin kullanımı en aza indirilmelidir. İşinde uzman kadromuz kamu kuruluşlarının temizliğini yaparken hem ekipmana, hem iş bölümüne hem de zamana oldukça dikkat etmektedir. İşini yapan bireylere engel olmamak için koordinasyon en etkili şekilde yapılıp, verilecek rahatsızlık düzeyi minimuma indirilmektedir.

Alanında uzmanlaşmış ve kurumsallaşmış firmamız gerekli her belgeye sahip olup; iş güvenliğine gerekli önemi vermekte, kamu kuruluşlarının temizliğini yapabilmek gerekli belgelere sahip olmakta ve yasal hakların korunmasını sağlamaktadır. CTMTemizlik kamu kuruluşlarında işlerin aksamaması için gereken hijyeni ve hizmeti ayağınıza getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir