Yerinde Halı Temizliği

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Yerinden kalkması ya da kaldırılması mümkün olmayan yerinde halıların evinize. İş Yerinize gelinerek yerinde yıkama ve temizleme İşlemidir. Yerinde halılar yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı, yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması ekstra masraflar doğurur. Yerinden sökülen halılar kullanım ömürleri azalmaktadır. Bu olay hem bütçenizi hem de zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman yerinde halı yıkama ekibimiz ve son model makinelerimizle CTM Yerinde Halı Temizliği işinde de yılların verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Yerinde Halı Temizliği

Yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Temizliği ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. İşyerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri;
İstanbul’da yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama firmalarının farklı yıkama yöntemleri ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

En etkili yöntem ise sulu ve köpüklü yıkama sistemidir. Halı veya halıflexlerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, fırçalama makinesi ve emiş gücü mükemmel olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarıdır. Diğer Hizmetlerimiz…

Halı temizliği alanında firmamız sektöründe onde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz’den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmiyen kir ve bakterlerden arındırılmış dezenfekte edilmiş ambajlanmış bir şekilde teslim ediyoruz… Konu özellikle yerinde halı yıkama hizmeti olduğunda başka hiçbir firma CTM Temizlik gibi yapamaz. Yüksek yatırım yaptığınız ev ve işyerinize kalite katan duvardan duvara halılarınızı en iyi CTM Temizlik korur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir