CtmTemizlik

CtmTemizlik İstanbul genelinde ev, ofis, dış cephe ve inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktadır. Uygun temizlik fiyatları ile eğitimli, profesyonel kadromuzla hizmet vererek siz değerli müşterilerimize %100 Müşteri memnuniyetini sunmaktayız.

Bugün İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi genelinde kurum ve özel kuruluşa temizlik hizmetleri vermekte olan CtmTemizlik  alt yapıya yapmış olduğu yatırımlarla insan kaynakları departmanının üretkenliğini artırmıştır.

KURUMSAL
Hizmet Politikamız
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak,
  • Etkin ekip çalışmasına inanmak,
  • İyi ahlaklı hizmet kuruluşu olmak,
  • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan “istek” enerjisine inanmak ve bunu sağlamak,
  • Kurumumuzda çalışan herkesin “kendi işinin lideri” olduğuna inanmak,
  • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek,
  • Yasalara ve düzenlemelere titizlikle uymak ve bundan taviz vermemek,
    Kurumumuzun ortaya koyduğu hizmet kalitesinin sektör genelinde örnek alınacağına inanmak.
Amacımız

Tüm personellerimizle yansıyan ve uygulanmasında .dün vermediğimiz en önemli ilkelerimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kalitedir.

Şirket Vizyonu

Hizmetteki yeniliklerini site ve medyada duyuran, güncellemesi ile fark yaratan anlayış işletmemizin görünen ve takip edilen yüzüdür.

Prosedür

Türkiye’de bina yönetim hizmetlerinde dinamik ve yenilikçi bir anlayışı getirerek bu sektörde emin adımlar ile büyümektir

CTM Temizlik Hizmetleri Temizlik Şirketimiz yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği müşterilerimizin taktirini kazanmayı amaç edinmiş olan firmamız İstanbul ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir. Hizmet alanlarında Apartman Temizliği , Büro Temizliği , Cam Temizliği ,Ev Temizliği ,  İnşaat Temizliği , Ofis Temizliği, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Havuz Temizliği, Bahçe Bakımı Ve Temizliği, Apartman Temizliği ve Site Konut temizlikleri yapılmaktadır.

Biz En İyisiyiz!

İstanbul’da birçok farklı alanda temizlik hizmeti veren firmamız kurumsal alanlarda da profesyonel çalışmalar yapmaktadır.
Ofis temizliği, inşaat temizliği, ev temizliği, cam temizliği gibi birçok alanda gerek tek seferlik gerek rutin hizmetler vermekteyiz.
İstanbul’da öncü temizlik firmalarından olan Layc Temizlik personel temininde her zaman olduğu gibi yine sizlerin yanındadır. Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınızda genç ve tecrübeli personelleriyle beraber aynı zamanda uygun fiyat politikası ile her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.
Kurumsal temizlik alanında ilk hedefimiz kaliteli ekipman, çalışkan ve işine saygılı ekibimizle her zaman en iyisi için uğraşarak sizlere hijyenik çalışma ortamı oluşturmaktır. İLETİŞİM