Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti
  • İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun şekilde güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır.
  • İhtiyacımız olan bütün temizlik malzemeleri (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
  • Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın detaylı şekilde yapılmaktadır.
  • Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

Günlük Ev temizliği hizmetleri kapsamı

Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu arada evde temizlik bir egzersiz niteliğindedir.

Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz.İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Günlük Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak CTM Temizlik Günlük Ev Temizliği tarafından eğitimlidir.

Detaylı bilgi için tıklaynız…

Bina Temizliği Şirketi CTM Temizlik size sunduğu kaliteli hizmetle ve yaptığı modern çalışmalarla birlikte, yaşam mekanlarınızı çok daha ferah ve temiz bir alana dönüştürüyor. Gelişmiş toplumlarda özellikle ortak yaşam alanlarına verilen değer, çok ileri boyutlarda. Bu alanda çok sayıda Bina temizlik Firması ve verdikleri üst düzey hizmet, insan sağlığını yakından etkiliyor. Temizlik konusu her ne kadar gerekli olsa da toplumların kültürel yapısında da bu konuya bakış açısı birbirinden farklılık göstermekte. 

Detaylı bilgi için tıklaynız…

Otel Temizlik Şirketi Hizmetleri

Müşterilerin bir oteli tercih ederken dikkat edeceği en büyük etken o otelin temiz olup olmadığıdır. Tertemiz çarşafların, göz alıcı bir temizlikte banyonun cazibesine kimse hayır diyemez. Güler yüzlü personeller tarafından temizlenen, güzel bir hizmet veren oteller her zaman tercih edilen olur. Otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken diğer bir hassas nokta ise otel temizliği hizmeti veren şirketin güvenilir personellerle çalışmasıdır. Bu Temizlik Şirketi personelleri insanların bir nevi yatak odasına girip temizlik yapmaktadır. Özel eşyaların olabileceği bu odaya güvenilir personel seçip iş yaptırmak dikkat gerektirir.

Detaylı bilgi için tıklaynız…

CTM Temizlik firması villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir.Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınız da temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklaynız…

CTM Temizlik şirketi gıda sanayi fabrikaları, otomotiv sektörü, ağır sanayi fabrika temizliği yapılırken müşteriden gelen talep doğrultusunda temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.Fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, temizlik hizmetini kendi bünyesinde barındıran fabrikalarda ofis temizliği üretim alanları temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

Çalışılan tüm firmalarda, her kimyasal için, Malzeme Güvenlik Bilgisi mutlaka projede olacaktır. Ürün güvenlik bilgileri merkez satınalma bölümü veya üretici firmalardan temin edilebilir.

Her ekipmanın kullanım talimatları üzerinde veya uygun bir bölgede asılı olması gerekmektedir.

Tüm CTM Temizlik projelerinde, yetkili tedarikçilerden alınan ürünler etiketli ürün kaplarında kullanılacaktır.

Kişisel hijyen/wc sarfları takviyesinde temiz  eldiven kullanılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

Cam temizliği yapılacak olan plaza veya binanın cam yüzeyinin olduğu zeminde platformun gezebileceği alana platform kurulur. Sepet kısmına cam temizlik personelleri gerekli kimyasal ve ekipmanları alarak binerler. Sepetin uzanabileceği alanların cam ve metal temizliği bu şekilde yapılmaktadır. Asma iskelede olduğu gibi gerekli iş güvenliği ekipmanları kullanılır. CTM  temizlik şirketi dış cephe cam temizliği konusunda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

AVM temizliği hizmetleri alanında gerekli olan eğitimlerini almış, tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından sağlanmalıdır. Gerekli olan temizlik cihazları, makineleri ve kaliteli ürünleri temin edebilecek, bunların kullanımı doğru şekilde gerçekleştirebilecek bir ekibe gereksinim vardır.

CTM Temizlik olarak biler sizlere bu kaliteli hizmetlerimize uygun fiyatlandırma prensiplerimize ile sunmaktayız. Eğer sizlerin de AVM iç mekân ve diğer alanları için temizlik işlemi yaptırabileceğiniz kaliteli bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

Ev temizliğinin, en zor işidir, koltuk yıkama. Yerinden kaldırılması, tozunu alması bir hayli zor, hatta kimileri için imkansızdır. Yalnız yaşayan kişiler, yaşlı çiftler, hastalar koltukları yerinden oynatmakta bile zorlanırlar. Koltuk yıkamak için, kimi evlerde halı yıkama makineleri kullanılır. Fakat bu tür evde kullanılan pahalı ve kullanımı zor olan makinelerin, tüm lekeleri çıkaramayacağı ve tam temizlik sağlamayacağı, bilinen bir gerçektir.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

Temizlik günümüzde giderek önemini arttırmıştır. Gelişen dünya ile artık sanayide ciddi anlamda önem kazanmıştır. Bu yüzden de temiz bir ortamı bulmak giderek zorlaşmıştır. Bu sebepten ötürü en azından yaşam alanlarımızı sterilize ederek sağlıklı bir şekilde yaşamak zorunluluk haline gelmiştir. Bu yüzden de bulunduğumuz yerlerin temiz ve hijyenik olmasına dikkat ederiz. Gerek kendimiz bu konuda hassas davranırken gerekse toplum olarak bu bilinci yakalamak zorundayız. Yapılacak temizliklerde dikkatli olmak ve kaliteli ürünler kullanmak gerekmektedir. Çünkü ucuz diye alınan ürünler ilerde sağlık açısından sorunlar yaratmaktadır. Çocuklar bu konudan en çok etkilenen bireylerdir. Bu yüzden çocuklarımızın en çok vakit geçirdiği okullarımızda ki temizlik sizler için olduğu kadar firmamız içinde önemlidir. 

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı İstanbul’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. CTM temizlik inşaat sonrası temizliğini 2 ana kategoriye ayırmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik; bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz…

Buharlı ev temizliği; kimyasal kullanılmadığı, buharın püskürtme gücünden faydalanılarak ev temizleme yapıldığı için doğaya ve insan sağlığına uygundur.

Gerek evlerimizde, gerek iş yerlerimizde, hijyen ve temizlik açısından, insan sağlığı ve doğaya uyumu açısından en çok tercih edilen yöntemdir. Bunun için öncelikle yüzeyin ısıya ve neme dayanıklı olması gerekmektedir. Bazı yüzeylerde buharın ardından, nemi kurutucu yöntemler olsa bile yeterli olmayabilir. Kimyasalın verdiği zararlı etkilerden uzaktır. İstenmeyen atıklar oluşmaz. 

Detaylı bilgi için tıklaynız…

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Yerinden kalkması ya da kaldırılması mümkün olmayan yerinde halıların evinize. İş Yerinize gelinerek yerinde yıkama ve temizleme İşlemidir. Yerinde halılar yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı, yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması ekstra masraflar doğurur. Yerinden sökülen halılar kullanım ömürleri azalmaktadır. Bu olay hem bütçenizi hem de zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman yerinde halı yıkama ekibimiz ve son model makinelerimizle CTM Yerinde Halı Temizliği işinde de yılların verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Detaylı bilgi için tıklaynız…

Toplumun ortak kullanımına açık olan kamu kurum ve kuruluşlarının, belirli zaman aralıklarıyla düzenli ve hijyenik olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşları Temizliği yapılması gereken öncelikli işlem, temizliği yapılacak kurumun keşfidir. Temizlik konusunda deneyim sahibi personelimiz incelemelerinin ardından durum raporu hazırlayarak yetkili kişileri yapılacak işlemler hakkında bilgilendirir.

Detaylı bilgi için tıklaynız…